درباره تایر تیونینگ...

آغاز لاستیک

شاید برای شما جالب باشد که بدانید از زمان اختراع اولین خودرو در سال 1678 و تکمیل آن در سال 1886 توسط کارل بنز و توسعه طراحی آن تا زمان حال، لاستیک همواره جزء دغدغه های بسیار مهم خودروسازان به شمار می رفت.

اینکه لاستیک های امروزی کی و چگونه ساخته شد. در بخش مقالات آموزشی آورده شده است. اما آنچه که حائز اهمیت است، لاستیک های امروزی در سال 1904 اختراع و تا به امروز تکامل یافته است.

آغاز تایرتیونینگ.

همانطور که اشاره شد، سال 1904 آغازگر صنعت ساخت لاستیک ها به شکل امروزی بوده است. بنابراین به فراخور پیشرفت روزافزون این صنعت. فروشگاه های متععدی نیز در سراسر جهان پا به عرصه وجود نهادند. تا بتوانند محصولات عرضه شده توسط کارخانه های معتبر لاستیک سازی را به مصرف کنندگان برسانند.

بر همین اساس در ایران هم عمده لاستیک فروشان به نام و معتبر کشور، در حوالی بازار تهران گرد هم آمدند. تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین لاستیک ها را به ایرانیان عرضه نمایند.

از این رو فروشگاه لاستیک شفیعی نیز با نام تجاری تایر تیونینگ با بهره گیری از کادری مجرب، توانمند و تحصیل کرده به عنوان یکی از معتبرترین عرضه کنندگان لاستیک خودروهای سواری، شاسی بلند، باری و سنگین آغاز به کار نمود.

اما با چه اطمینانی می توانید از تایر تیونینگ خرید کنید ؟

  • وجود فروشگاه معتبر در بازار تهران و امکان مراجعه و خرید حضوری
  • داشتن شماره تلفن ثابت و به نام فروشگاه
  • رویت و استعلام جواز کسب فروشگاه
  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک
  • ارائه لیست متنوع از لاستیک های ایرانی و خارجی
  • ارائه لاستیک ها با ضمانت نامه های قوی
  • پشتیبانی حضوری، تلفنی و آنلاین 

ویژگی های ما

متاسفانه با توجه به فعالیت گسترده کلاهبرداران اینترنتی در حوزه خرید و فروش تمامی اقلام مورد نیاز مصرف کنندگان ازجمله حوزه لاستیک. بعضا اطمینان کردن به فروشگاه های اینترنتی به امری دشوار برای مشتریان تبدیل شده است.

بنابراین همانطور که اشاره شد. ما سعی کرده ایم تا برترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی معتبر را گرد هم آوریم. تا شما مشتریان گرامی بتوانید با آسایش خیال، لاستیک خود را با بهترین کیفیت و متریال خرید نموده و درب منزل خود دریافت نمایید.